Kvalitní kadeřnictví a holičství Heaven 4 Women Jihlava

Kadeřnictví Heaven 4 Women - kadeřnictví holičství Jihlava

Kvalitní kadeřnictví a holičství Heaven 4 Women Jihlava

Kadeřnictví Heaven 4 Women Jihlava

Heaven for Women to není jen název kadeřnictví, kde je naší ambicí postarat se profesionálně a zasvěceně o vaše vlasy, ale je to i filozofie přístupu ke klientovi. Značka Heaven for Women se zrodila v roce 2010 z poptávky po kvalitní, nicméně dostupné péči o vlasy žen. Tento projekt je v podstatě rozšíření služeb již dlouhodobě úspěšně fungujícího rodinného podniku Holičství u Zvolánků, který je na trhu již od roku 1992.

Heaven for Women se nachází v centru Jihlavy v historických prostorách, které byly originálním, nicméně velice citlivým způsobem upraveny pro vaše potřeby.

Naše profesionalita vychází nejen z dlouholeté praxe v oboru, ale i z pravidelných školení v oblasti nových trendů a technologií firmou WELLA.

Firma WELLA je rovněž dodavatelem moderních technologií, kterými je naše kadeřnictví vybaveno. Za zmínku také určitě stojí masážní křeslo BOWL RELAX, kterým na Jihlavsku disponuje pouze Heaven for Women. Nabídneme Vám jak pečovat o vlasy a jak zvolit nejvhodnější produkty vlasové kosmetiky firmy WELLA a WELLA SP tak, aby Vaše vlasy nebyly pouze podtržením vaší přirozené individuality, ale aby byly rovněž zdravé.